Komandos Visos rungtynės Visos pergalės Visi pralaimėjimai Rungtynės namie Rungtynės išvykoje Pergalės namie Pergalės išvykoje Pralaimėjimai namie Pralaimėjimai išvykoje
Neptūnas 132 77 55 66 66 48 29 18 37
Žalgiris 127 12 115 60 67 9 3 51 64
Lietuvos Rytas 117 21 96 57 60 17 4 40 56
Lietkabelis 101 65 36 50 51 39 26 11 25
Sakalai 86 54 32 44 42 32 22 12 20
Nevėžis 79 58 21 41 38 36 22 5 16
Alita 55 35 20 29 26 23 12 6 14
Vytautas 54 29 25 28 26 18 11 10 15
Juventus 50 25 24 27 23 17 8 10 14
Atletas 47 32 15 23 24 20 12 3 12
Pieno Žvaigždės 40 15 25 20 20 10 5 10 15
Ventspils 33 14 19 17 16 12 2 5 14
Dzūkija 32 14 18 16 16 10 4 6 12
Šilutė 25 16 9 14 11 11 5 3 6
Tartu University 25 18 7 13 12 11 7 2 5
Kalev/Cramo 18 11 7 10 8 9 2 1 6
Valmiera 18 13 5 9 9 7 6 2 3
Barons/LMT 16 7 9 8 8 6 1 2 7
Lokiai 16 7 9 8 8 5 2 3 6
Nafta 15 11 4 8 7 8 3 0 4
Baltai 13 11 2 7 6 6 5 1 1
Suvalkija 12 11 1 6 6 6 5 0 1
Betsafe/Liepaja 12 12 0 6 6 6 6 0 0
ASK 11 5 6 5 6 3 2 2 4
Alytus 11 9 2 6 5 5 4 1 1
Sūduva 8 8 0 4 4 4 4 0 0
Perlas 8 6 2 4 4 3 3 1 1
Port of Parnu 8 8 0 4 4 4 4 0 0
TTU 8 6 2 4 4 4 2 0 2
Palanga 8 7 1 4 4 4 3 0 1
Kaunas-Triobet 6 5 1 3 3 3 2 0 1
LSU-Atletas 6 6 0 3 3 3 3 0 0
Barsy 6 6 0 6 0 6 0 0 0
Tsmoki-Minsk 6 4 2 4 2 3 1 1 1
VEF 5 1 4 3 2 1 0 2 2
Neca 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Nikolaev 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Lavera 4 0 4 2 2 0 0 2 2
AVIS Rapla 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Slask 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Proteas 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Mažeikiai 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Dalkia/Nybit 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Unics 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Grodno-93 3 3 0 2 1 2 1 0 0
Dolphins 3 2 1 2 1 2 0 0 1
Triumph 3 1 2 1 2 1 0 0 2
Lokomotiv 3 1 2 2 1 1 0 1 1
Kuršiai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
SLUC 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dexia 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Unicaja 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Stefanel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Estudiantes 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Plannja basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
YMCA 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gran Canaria 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Apoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Buducnost 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Ogre 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Avtodor 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Budivelnik 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Levski Lukoil 2 0 2 1 1 0 0 1 1
SK Vadas 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Sportif 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Pyrinto 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ducato-Montepaschi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
KK Bosna 2 1 1 1 1 1 0 0 1
BK Opava 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Aris 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Pogon 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Maccabi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
BK Pardubice 2 0 2 1 1 0 0 1 1
TAK Papagos 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gipsar Stal 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Zadar 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Bumerangs/ASK 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Enisey 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Royal Hali 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Turk Telekom 2 0 2 1 1 0 0 1 1
WATCO 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Joventut 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Gala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
KK BFC 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Alba 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Inter 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ericsson Bobry 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Pallancanestro 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Great Danes 2 2 0 0 2 0 2 0 0
Dendi basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Shakhtior 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Honka 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gargždai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
EiffelTowers 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Akasvayu 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Galatasaray 2 0 1 1 1 0 0 0 1
BC Kiev 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Voluktė 2 2 0 1 1 1 1 0 0
TopSport-Dextera 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Jurmala 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Žiemgala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Allianz Swans 2 2 0 1 1 1 1 0 0
BC Jekabpils 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Hapoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Statyba 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Shakhter 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Heat 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Gravelines 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Neptūnas-Akvaservis 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dnipro 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Bullets 1 0 1 1 0 0 0 1 0
08 Human rights 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Ural Great 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Go Pass 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Krasnye Krylia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Polonia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Mitteldeucher 1 0 1 0 1 0 0 0 1
S.Oliver 1 0 1 0 1 0 0 0 1
Conesco 1 0 1 0 1 0 0 0 1
USK Erpet 1 1 0 0 1 0 1 0 0
Haribo Towers 1 0 1 0 1 0 0 0 1
CSKA 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Samara 1 0 1 0 1 0 0 0 1
EURAS 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Į viršų