1994 m. į Lietuvos krepšinio lygą įžengęs krepšinio klubas „Šiauliai“ įnešė naujų vėjų į miesto gyvenimą. Nuo to laiko klubas tapo vienu svarbiausiu miesto simboliu, nešusiu teigiamas emocijas jo gyventojams. Niekas nepuoselėjo aukštų tikslų, tačiau per dvidešimt metų klubas kovingumo ir ištikimų rėmėjų dėka tapo stipria Lietuvos krepšinio dalimi: devynis kartus tapo Lietuvos krepšinio lygos bronzos laimėtojais, dalyvavo įvairuose Europos turnyruose, išugdė daug aukšto lygio žaidėjų bei trenerių. Projektas skirtas supažindinti krepšinio mėgėjus su „Šiaulių“ klubo istorija ir svarbiausiais faktais, kurie ilgai liks mūsų metraščiuose. Prisiminsime visus klube rungtyniavusius žaidėjus ir vadovavusius trenerius, skambias pergales ir skaudžius pralaimėjimus, įspūdingus rekordus ir antirekordus, pasiekimus, svarbius klubui žmones ir kitus įdomius faktus.

Svarbi informacija

Puslapis nėra atnaujinamas reguliariai. Kada informacija yra atnaujinama, mes pranešime Facebook puslapyje. Taip pat, tai galima matyti ir pagrindiniame puslapyje.

Naudoti šaltiniai

Šaltiniai naudoti šiame puslapyje: bcsiauliai.lt, lkl,lt, basketnews.lt, keletas kitų su krepšiniu susijusių puslapių, G.Šiupario nuotraukos, E.Černiausko nuotraukos, laikraščiai ir kiti įvairūs šaltiniai.

Kontaktai

Turite idėją, pasiūlymą, pastebėjimą? Būtinai parašyk mums geltonajuoda@geltonajuoda.lt arba žinutę Facebook puslapyje.

Pastebėjai klaidą, netikslumą, prastai veikia puslapis? Būtinai parašyk mums geltonajuoda@geltonajuoda.lt arba žinutę Facebook puslapyje.