Komandos Visos rungtynės Visos pergalės Visi pralaimėjimai Rungtynės namie Rungtynės išvykoje Pergalės namie Pergalės išvykoje Pralaimėjimai namie Pralaimėjimai išvykoje
Neptūnas 133 78 55 67 66 49 29 18 37
Žalgiris 129 12 117 61 68 9 3 52 65
Lietuvos Rytas 117 21 96 57 60 17 4 40 56
Lietkabelis 103 66 37 52 51 40 26 12 25
Sakalai 86 54 32 44 42 32 22 12 20
Nevėžis 79 58 21 41 38 36 22 5 16
Alita 55 35 20 29 26 23 12 6 14
Vytautas 55 29 26 28 27 18 11 10 16
Juventus 51 26 24 27 24 17 9 10 14
Atletas 47 32 15 23 24 20 12 3 12
Pieno Žvaigždės 41 16 25 20 21 10 6 10 15
Dzūkija 34 15 19 17 17 10 5 7 12
Ventspils 33 14 19 17 16 12 2 5 14
Šilutė 25 16 9 14 11 11 5 3 6
Tartu University 25 18 7 13 12 11 7 2 5
Kalev/Cramo 18 11 7 10 8 9 2 1 6
Valmiera 18 13 5 9 9 7 6 2 3
Barons/LMT 16 7 9 8 8 6 1 2 7
Lokiai 16 7 9 8 8 5 2 3 6
Nafta 15 11 4 8 7 8 3 0 4
Baltai 13 11 2 7 6 6 5 1 1
Suvalkija 12 11 1 6 6 6 5 0 1
Betsafe/Liepaja 12 12 0 6 6 6 6 0 0
ASK 11 5 6 5 6 3 2 2 4
Alytus 11 9 2 6 5 5 4 1 1
Sūduva 8 8 0 4 4 4 4 0 0
Perlas 8 6 2 4 4 3 3 1 1
Port of Parnu 8 8 0 4 4 4 4 0 0
TTU 8 6 2 4 4 4 2 0 2
Palanga 8 7 1 4 4 4 3 0 1
Kaunas-Triobet 6 5 1 3 3 3 2 0 1
LSU-Atletas 6 6 0 3 3 3 3 0 0
Barsy 6 6 0 6 0 6 0 0 0
Tsmoki-Minsk 6 4 2 4 2 3 1 1 1
VEF 5 1 4 3 2 1 0 2 2
Neca 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Nikolaev 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Lavera 4 0 4 2 2 0 0 2 2
AVIS Rapla 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Slask 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Proteas 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Mažeikiai 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Dalkia/Nybit 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Unics 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Grodno-93 3 3 0 2 1 2 1 0 0
Dolphins 3 2 1 2 1 2 0 0 1
Triumph 3 1 2 1 2 1 0 0 2
Lokomotiv 3 1 2 2 1 1 0 1 1
Kuršiai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
SLUC 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dexia 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Unicaja 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Stefanel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Estudiantes 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Plannja basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
YMCA 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gran Canaria 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Apoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Buducnost 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Ogre 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Avtodor 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Budivelnik 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Levski Lukoil 2 0 2 1 1 0 0 1 1
SK Vadas 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Sportif 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Pyrinto 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ducato-Montepaschi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
KK Bosna 2 1 1 1 1 1 0 0 1
BK Opava 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Aris 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Pogon 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Maccabi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
BK Pardubice 2 0 2 1 1 0 0 1 1
TAK Papagos 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gipsar Stal 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Zadar 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Bumerangs/ASK 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Enisey 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Royal Hali 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Turk Telekom 2 0 2 1 1 0 0 1 1
WATCO 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Joventut 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Gala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
KK BFC 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Alba 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Inter 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ericsson Bobry 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Pallancanestro 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Great Danes 2 2 0 0 2 0 2 0 0
Dendi basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Shakhtior 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Honka 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gargždai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
EiffelTowers 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Akasvayu 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Galatasaray 2 0 1 1 1 0 0 0 1
BC Kiev 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Voluktė 2 2 0 1 1 1 1 0 0
TopSport-Dextera 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Jurmala 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Žiemgala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Allianz Swans 2 2 0 1 1 1 1 0 0
BC Jekabpils 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Hapoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Statyba 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Shakhter 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Heat 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Gravelines 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Neptūnas-Akvaservis 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dnipro 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Bullets 1 0 1 1 0 0 0 1 0
08 Human rights 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Ural Great 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Go Pass 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Krasnye Krylia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Polonia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Mitteldeucher 1 0 1 0 1 0 0 0 1
S.Oliver 1 0 1 0 1 0 0 0 1
Conesco 1 0 1 0 1 0 0 0 1
USK Erpet 1 1 0 0 1 0 1 0 0
Haribo Towers 1 0 1 0 1 0 0 0 1
CSKA 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Samara 1 0 1 0 1 0 0 0 1
EURAS 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Į viršų